Podívejte se, jak s grantem Bezva chemie bádají žáci na Gymnáziu Dašická v Pardubicích

Na Gymnáziu Dašická v Pardubicích se díky zakoupeným kahanům v laboratoři opět rozhořel oheň. Pan učitel David Bogdanovič žákům ukazuje, že právě ten je nedílnou součástí bádání.

Během ohnivých experimentů a dokazování přítomnosti vodíku studenti nahlédli do vědeckého světa. S novým vybavením se tak mohou těšit na celou řadu dalších pokusů, jako je ohýbání skleněných trubic, jímání plynů nebo stanovení teploty tání látek.

Za fotografie děkujeme Barboře Mráčkové.

Další články z rubriky Bezva chemie: